Červen 2014

• Ordered layout | lea-michele-sarfati.blog.cz (bitchsimcababy)

24. června 2014 v 16:39 | Nessie |  Ordered layouts
~ kliknutím na obrázek se vám zobrazí plná velikost ~

Olé, oléé ... jsem zpátky, máte radost? Já jo, protože tu konečně budu moct být a grafičit, už mi to i chybělo ani nevíte jak. Takže jsem se hned včera pustila do tohohle objednaného layoutu s Leou Michele. Jelikož adminka tam chtěla jen název blogu, uvitací zprávu a horní menu, tak jsem ho udělala fotomanipulovaný na způsob léta, moc mi takovýhle layouty nejdou a podle toho to taky vypadá :D Ale jinak by to vypadalo moc prázdně a já na svých layoutech nesnesu žádné prázdné místo. Jestli se ti líbí a chceš ho nastavit, tak mi na email pošli přihlašovací údaje :) Ještě jsem se zapoměla zeptat, ta šablonka, kterou k layoutu chceš, má být na nějaké novinky, nebo když budeš přidávat fotky? Já abych ji mohla co nejdřív udělat.

+ Bonusky (šablonka):
~doplní se~

• Důvody proč tu nejsem | aneb další pozastavení

11. června 2014 v 17:59 | Nessie |  News on blog
Achjo...zase tu nejsem, ale omlouvat se za to nebudu. Jen vám chci vysvětlit, proč jsem tu nebyla (a nějakou dobu ani nebudu). I když bych tu vážně chtěla být a každý den přidat aspoň jeden stupidní článek, tak ani k tomu se prostě nedostanu.

Prvním důvod nebude žádné překvapení, protože to tak teď mají tak nějak všichni. Ve škole nám prostě nedají spát, alespoň ne do příštího pátku, kdy už musí být všechny známky uzavřený, a úkolují nás hromnadou úkolů a písemkama, aby jsme získali co nejvíce známek. Mě ještě zbývají si opravit známky ve dvou předmětů a v pátek z nich píšeme, tak mi držte palce, protože jestli to nedám, tak budu o velkých prázdninách dělat komisionární zkoušky (na který bych se musela půlku prázdnin učit, takže bych tu ani nemohla být), abych prošla do čtvrťáku (poslední ročník s maturitou). Do toho ještě ty šílený vedra, který trvají už nějak od pondělí a z toho tepla a sluníčka se mi nechce vůbec nic dělat. Ve škole se to sotva dá vydržet, dneska se tam nedalo skoro ani dýchat, takže ve finále jich v celé škole (beze mě, já pak odešla domů po pátý hodině) zbylo jen 7 lidí :DD

No dost k důvodům a další slohovce, která je z půlky o ničem. Prostě tu teď nebudu, vrátim se kolem 21.června ... nevím to přesně, prostě někdy takle. A co se týče objednaných layoutů, které mám ještě udělat. Já je udělám, ale právě až se vrátim sem, takže jestli se vám nechce čekat (což pochybuju, že se vám chce), tak objednávku zrušte a objednejte si jinde, ale kvůli layoutům se vážně nepřetrhnu. Škola je pro mě důležitější (i když to tak někdy nevypadá :D).

Ale ne, to je zas dlouhý, já už radči končim s timhle slohem. Mějte se krásně, přežijte zbytek dní ve škole a uvidíme se tu zas ... no snad brzo :)

• Ordered layout | gameofthrones-4fans.blog.cz (Nessie)

1. června 2014 v 12:59 | Nessie |  Ordered layouts
~ kliknutím na obrázek se vám zobrazí plná velikost ~

Na svůj ask jsem (ani už nevím kdy) psala, že si založím blog o seriálu Game of Thrones a tak jsem si ho před pár dny založila a včera jsem začala dělat layout, až před chvilkou jsem ho teprve dodělala a jsem s ním spokojená (aspoň pro zatím). Ještě na tom blogu nic není, ale brzo začnu to tam začnu doplňovat :))