News on blog

• Category Layouts ~ Vyhodnocení objednávky

27. srpna 2014 v 15:19 | Nessie
Už je na čase, abych uzavřela a vyhodnotila objednávku layoutů. Emailů mi dohromady přišlo 16 a opravdu nebylo snadný vybrat jen pár lidí. Samozřejmě hnedka ze začátku jsem smazala emaily těch, co si nepřečetli pravidla což mě i zamrzelo, protože to slovo, které vám z pravidel mělo vyjít bylo nejvíce rozhodující o tom, jestli vás vezmu nebo ne. Dál jsem rozhodovala už podle fotek a ostatních malých věcí.
Už vás nebudu napínat. Rozhodla jsem se, že layout udělám těmto lidem:

DARREN-CRISS.BLOG.CZ (fansite blog)
LOVELY-PHOEBE.BLOG.CZ (fansite blog)
IHEART-SOPHIE.BLOG.CZ (fansite blog)
FARMIGA-COLLINS.BLOG.CZ (fansite blog)
UNLIMITEDLUCY-HALE.BLOG.CZ (fansite blog)
BEAUTYBYTER.BLOG.CZ (osobní blog)

Ty co jsem vybrala - hnedka vás zapíšu do menu, kde budete moct sledovat jak je na tom váš layout :) Chtěla jsem vás vybrat víc, jenomže to prostě nejde, nedělala bych nic jiného než jen dělala layouty :D Takže z patnácti lidí udělám layout jen šesti, není to ani půlka, ale i tak mi dost zabere, než je všechny udělám.

• Pár dní tu nic nepřibude

6. srpna 2014 v 22:26 | Nessie
Je to tak, pár dní tu nebudu. Nejedu na žádnou dovolenou...to až za několik dní, ale nešel mi Photoshop, takže jsem si ho musela přeinstalovat (zase) a ode dneška jsem si začala shánět věci do něj (brushe, textury a podobný blbostičky bez kterých se já prostě neobejdu :D). Nejde to tak rychle jako vždycky, když jsem Photoshop přeinstalovávala, protože mám nového domácího mazlíčka a už tu je sice zvyklý (jak by taky ne, musí být aspoň trochu, když ho mám od pondělí :)) ale i tak ho pořád hlídám - i když už ne tak často jako první den nebo včera. Proto mi to jde pomaleji a z toho důvodu tu nic pár dní nebude (až na tenhle otravný bezgrafický článek).

Psala jsem to i na ask, ale nevím jak to tam pročítáte, tak jsem to (s 'malým' opožděním) napsala i sem aby jste věděli o tom, proč tu nejsem :) Samozřejmě objednanou grafiku udělám, ale až budu mít všechno kompletní. Zatím se mějte ♥

• Category Layouts [Vyhodnocení]

26. července 2014 v 16:29 | Nessie
Už je na čase dát sem vyhodnocení první objednávky z Category Layouts. Mělo tu být včera, ale protože sem měla teplotu, tak jsem skoro celé odpoledne proležela v posteli a pak večír jsem se už na nic nezmohla. Snad mě neuškrtíte za co, že je vyhodnocení o den déle, než bylo plánované :D
Rozhodla jsem se, že layout udělám těmto lidem:

BELOVED-ANIMALS.BLOG.CZ (osobní blog)
FANS-TEENWOLF.BLOG.CZ (fansite blog)
FAN-OF-ACTRESSES.BLOG.CZ (fansite blog)
Na email mi přišli dvě objednávky pro osobní blog a čtyři pro fansite. Takže jsem z každé kategorie vybrala půlku - to znamená jeden osobní a dva fansite. Vybraní se můžou najít v menu pod nápisem Objednané layouty plus tam jsou napsané procenta, jak na tom jejich layout je. Nebojte, rozhodně to nebyla poslední objednávka z Category Layouts. Až dodělám tuhle bude tu další :))

• Historie layoutů

24. července 2014 v 16:49 | Nessie
Chtěla jsem to sem dát už včera ještě na ty narozky blogu, ale nestihla jsem celý tenhle článek dopsat. Napadlo mě sem dát všechny layouty, které se na tomhle blogu za ten jeden rok vystřídali. Tak se můžete podívat jaké hnusy a divnosti se tu vystřídali :D Jestli chcete vidět layouty celé, klikněte na náhledy a zobrazí se vám plná velikost.

• ONE YEAR ONLINE !! ♥

23. července 2014 v 17:40 | Nessie
Je to takové divné přát svému vlastnímu blogu všechno nejlepší k prvním narozeninám :D Ano, je to tak, kdo ještě nepostřehl a věřte nebo ne dneska je to přesně rok, co jsem honeyland založila. Ten čas tak letí, že ani já tomu nemůžu uvěřit, že blog slaví první rok :)) Nikdy bych neřekla, že bych na tomhle blogu vydržela tak dlouho - víte proč? Protože mám tendenci na blogu vydržet jen pár měsíců (někdy ani to ne), proto je to pro mě takový úspěch a proto tohle opakuju a píšu pořád dokola :D Je to skvělý pocit, když na blogu tak dlouho vydržíte a navíc máte ještě pořád chuť tu být dál.

Ano, sice jsem tu dvakrát skončila, ale pokaždé jsem se sem vrátila a pokračovala dál - i přes ty hiatusy/pozastavení, kterých opravdu nebylo málo. Byl to skvělý rok na tomhle blogu, poznala jsem nové úžasné lidi a nelituju jediného dne na blogu - i když tu bylo, bohužel, několik hádek a nedorozumění, ale to nejspíš k tomu blogování patří.

Velké díky patří také vám návštěvníkům, že jste to tu se mnou ten rok vydrželi a doufám, že to tu se mnou vydržíte dále - třeba ještě další rok (??). Taky chci poděkovat za krásné komentáře, které mi u článků necháváte a samozřejmě nesmím zapomenout poděkovat i za návštěvnost, protože jste přesáhli celkovou návštěvnost 10 700 ♥♥


• Category layouts

13. července 2014 v 18:10 | Nessie
Tohle bude výběrová objednávka a když dám normální tak udělám layout všem. No jdeme k věci. Jedná se vlastně o to, že vy vyplníte objednávku jako obvykle, ale budete zařazeni do kategorií podle toho o čem (nebo o kom) je váš blog a až tahle objednávka skončí, vyberu z každé kategorie 1-2 lidi (teda podle toho, kolik se vás zapíše). Kategorie jsou napsané níže spolu s pravidly.

PRAVIDLA:
• Layout nebudete nijak upravovat ani tam nic měnit (pokud se vám tam něco nebude líbit, napíšete mi to, já to změním), používat jeho části na jinou grafiku ani si z něho dělat nějakou ikonku do komentářů a podobně.
• Layoutu nebudete vydávat za svou tvorbu. Podpisy si na layouty nedávám, takže někde v menu musí být napsané Layout/Design by: Nessie (s aktivním odkazem).
• Bonusky můžete používat jen v době, kdy máte nastavený layout.
• Layout musíte mít nastavený alespoň 2-3 týdny a nastavovat ho budu já, ale pokud si ho budete chtít nastavit sami, vadit mi to nebude.
• Můžou se zapisovat i nové blogy.

KATEGORIE:
• Fansite blogy (blogy o celebritách, skupinách a seriálech)
• Povídkové blogy (blogy, kde jsou jen povídky a fan fictions)
• Osobní blogy (blogy o módě nebo deníčkovský)

• Důvody proč tu nejsem | aneb další pozastavení

11. června 2014 v 17:59 | Nessie
Achjo...zase tu nejsem, ale omlouvat se za to nebudu. Jen vám chci vysvětlit, proč jsem tu nebyla (a nějakou dobu ani nebudu). I když bych tu vážně chtěla být a každý den přidat aspoň jeden stupidní článek, tak ani k tomu se prostě nedostanu.

Prvním důvod nebude žádné překvapení, protože to tak teď mají tak nějak všichni. Ve škole nám prostě nedají spát, alespoň ne do příštího pátku, kdy už musí být všechny známky uzavřený, a úkolují nás hromnadou úkolů a písemkama, aby jsme získali co nejvíce známek. Mě ještě zbývají si opravit známky ve dvou předmětů a v pátek z nich píšeme, tak mi držte palce, protože jestli to nedám, tak budu o velkých prázdninách dělat komisionární zkoušky (na který bych se musela půlku prázdnin učit, takže bych tu ani nemohla být), abych prošla do čtvrťáku (poslední ročník s maturitou). Do toho ještě ty šílený vedra, který trvají už nějak od pondělí a z toho tepla a sluníčka se mi nechce vůbec nic dělat. Ve škole se to sotva dá vydržet, dneska se tam nedalo skoro ani dýchat, takže ve finále jich v celé škole (beze mě, já pak odešla domů po pátý hodině) zbylo jen 7 lidí :DD

No dost k důvodům a další slohovce, která je z půlky o ničem. Prostě tu teď nebudu, vrátim se kolem 21.června ... nevím to přesně, prostě někdy takle. A co se týče objednaných layoutů, které mám ještě udělat. Já je udělám, ale právě až se vrátim sem, takže jestli se vám nechce čekat (což pochybuju, že se vám chce), tak objednávku zrušte a objednejte si jinde, ale kvůli layoutům se vážně nepřetrhnu. Škola je pro mě důležitější (i když to tak někdy nevypadá :D).

Ale ne, to je zas dlouhý, já už radči končim s timhle slohem. Mějte se krásně, přežijte zbytek dní ve škole a uvidíme se tu zas ... no snad brzo :)

• NÁVRAT | aneb nový začátek...

24. března 2014 v 15:29 | Flowerska
To jste nečekali, co? :D Každopádně, vracím se na tento blog. Sice jsem si založila nový grafický blog, ale nebudu na něm, protože poslouchat nějaké kecy jak kopíruju/napodobuju něčí názvy, to fakt nemám zapotřebí, takže proto jsem se rozhodla začít úplně od začátku na tomhle blogu. Heslo jsem si pořád pamatovala, takže se sem dostat nebyl problém :D

Teď si asi říkáte, kam zmizeli všechny články s grafikou. Jak jsem už výše psala, chtěla jsem tu začít úplně od znova a když říkám úplně, tak tím myslím úplně. Proto jsem smazala všechny články s grafikou i grafiku z galerie. Prostě to tu bude, jak kdyby byl blog nově založený :) Bude to celkem zajímavé to tu celé předělat (o články je už postaráno i o grafiku, ale ještě mě čekají rozcestníky, nějaké rubriky přidat nové a hlavně layout) a pár dní to určitě zabere.

Budou tu velké změny, hlavně co se týče menu, snad se vám bude líbit, až ho předělám - což udělám, až bude nový layout, bez něho to nepůjde :D Už ho mám i navhnutý a svým způsobem i rozdělaný, tak já sama sem zvědavá, jak bude vypadat ve výsledku, aby nedopadl jako ten minulý, který jsem vyhodila :D
 
 

Reklama