Timetables

• Timetables ~ Taylor Swift, Candice Accola, Justin Bieber, Bethany Mota, Dulce Maria

6. září 2014 v 16:39 | Nessie
Sice jsem psala, že rozvrhy už dělat nebudu, ale když si o ně někdo napíše, tak je ráda udělám :) Tentokrát jsou rozvrhy s: Taylor Swift, Candice Accolou, Justinem Bieberem, Bethany Mota (nevím, jestli jsem to jméno napsala dobře, tak snad jo) a Dulce Maria. Nahrála jsem je na imgbox, což myslím, že je i lepší, než je pak zmenšovat :)
image host image host image host image host
image host image host image host image host

• Timetables ~ Nina Dobrev, Enrique Iglesias

2. září 2014 v 14:10 | Nessie
Tohle jsou poslední rozvrhy, co sem dávám, teda pokud si ještě někdo nenapíše o rozvrh s nějakou celebritou či seriálem, který jsem ještě nedělala nebo tu není :D Udělala jsem s Ninou Dobrev (4x) a Enriquem Iglesiasem (2x). O obě celebrity, abych s nimi udělala rozvrhy, si někdo napsal :)

• Timetalbes ~ Selena Gomez, Holland Roden, Lea Michele, Demi Lovato, Katy Perry, Emma Watson, Lady Gaga, Teen Wolf

30. srpna 2014 v 19:20 | Nessie
Další várka s rozvrhama je tu :) Sice opožděně, ale přece :D Děkuju holkám, moje zaltíčka - EmBee a Beuš za tipy a taky Dejchimu, který si přál rozvrh se Selenou a k tomu poslal fotky :) Takže rozvrhy jsou s: Selena Gomez, Holland Roden, Lea Michele, Demi Lovato, Katy Perry, Emma Watson, Lady Gaga a se seriálem Teen Wolf. Chtěla jsem udělat i se seriálem Game of Thrones, ale nechtělo se mi dělat png, takže snad příště :D


• Timetables ~ Darren Criss, Divergent, Theo James

28. srpna 2014 v 20:19 | Nessie
Udělala jsem čtyři rozvrhy hodin. Jsou sice stejné, až na barvy a celebritu, a jsou s: Darrenem Crisem (2x), s filmem Divergent (1x) a Theo Jamesem (1x). Zítra se můžete těšit na další várku rozvrhů s budou s: Holland Roden, Lea Michele, Demi Lovato, Katy Perry, Emma Watson, Lady Gaga, Teen Wolf, Game of Thrones a možná i s The Big Bang Theory - ale to jen možná :D Klidně mi můžete psát další vaše tipy s kým rozvrhy udělat :) Snad tyhle, co tu zatím jsou, někdo využije i když o tom pochybuju :DVšechny rozvrhy jsou trochu zmenšené, aby se vám zobrazila plná velikost musíte kliknout na náhled :)
 
 

Reklama